خرید وفروش کیسه های بیگ بگ و جامبو بگ نو و دست دوم ( در حد نو) tag:http://bigbagiran.mihanblog.com 2020-03-26T15:10:32+01:00 mihanblog.com خرید گونی کنفی نو و دست دوم 2020-02-05T09:01:59+01:00 2020-02-05T09:01:59+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/45 وحید حسین پور مهربانی فروش گونی کنفی نو و دست دوم گونی کنفی تولید و توزیع انواع کیسه های پلی پرو پیلن ونایلونبا عرض سلامگروه تولیدی حسین پور تولید کننده کیسه های پلی پروپیلن( گونی ) و انواع نایلون،نایلکس می باشد .فعالیت های این بخش تولیدی در زمینه های :الف) فروش و تولید کیسه های پلی پروپیلن (گونی ) در انواع ابعاد؛ لمینت دار یا ساده با چاپ و بدون چاپ .ب) تولید و توزیع انواع نایلون و نایلکس تبلیغاتی و .....ج) فروش مواد اولیه پلی پروپیلند) نماینده کیسه های کامپوذیت( سه لایه) ساده یا به همراه شش رنگ چاپ و کیسه های ج فروش گونی کنفی نو و دست دوم

گونی کنفی درجه 1 گونی کنفی

 

تولید و توزیع انواع کیسه های پلی پرو پیلن ونایلون
با عرض سلام
گروه تولیدی حسین پور تولید کننده کیسه های پلی پروپیلن( گونی ) و انواع نایلون،نایلکس می باشد .
فعالیت های این بخش تولیدی در زمینه های :
الف) فروش و تولید کیسه های پلی پروپیلن (گونی ) در انواع ابعاد؛ لمینت دار یا ساده با چاپ و بدون چاپ .
ب) تولید و توزیع انواع نایلون و نایلکس تبلیغاتی و .....
ج) فروش مواد اولیه پلی پروپیلن
د) نماینده کیسه های کامپوذیت( سه لایه) ساده یا به همراه شش رنگ چاپ و کیسه های جانبوبگ (بیگ بگ)
همکاری این واحد در زمینه های :
محصولات ساختمانی – شرکت های گچ – مچصولات کشاورزی – فرآورده های گوشتی – کارخانجات قند وشکر – کارخانه های لبنیات
کارخانه نمک – کارخانه های ریسندگی – معادن ایران – شرکت های دام و طیور و...
در خاتمه امید است با توجه به فعالیت درخشان گذشته وحال افتخار همکاری با شما را نیز در آینده داشته باشیم .
شماره های تماس:

09353011035
09107426073
حسین پور مهربانی
ایمیل:p30farsi1@gmail.com

]]>
خرید بیگ بگ قیر و جامبو بگ مخصوص قیر 2020-02-05T07:45:24+01:00 2020-02-05T07:45:24+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/44 وحید حسین پور مهربانی راهنمای خرید جامبو بگ قیر یکی از مسائل مهمی بود که بیشتر مشتریان از گروه بازرگانی گلگشت سهند و ساوالان سوال دارند،و گلگشت در این پست قصد دارد در مورد راهنمای خرید و اطلاعات فنی بیگ بگ قیر توضیحاتی را ارائه نماید.یکی از پر کاربردترین، به روزترین و ارزانترین شیوه های بسته بندی، انتقال و جابجایی قیر که مخصوصا در بحث صادرات قیر مایع و جامد به شدت مورد استقبال قرار گرفته است، جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ است. جامبو بگ قیر، در واقع یک کیسه دو لایه است که جنس لایه خارجی از خانواده گونی و با پایه پ راهنمای خرید جامبو بگ قیر یکی از مسائل مهمی بود که بیشتر مشتریان از گروه بازرگانی گلگشت سهند و ساوالان سوال دارند،و گلگشت در این پست قصد دارد در مورد راهنمای خرید و اطلاعات فنی بیگ بگ قیر توضیحاتی را ارائه نماید.

یکی از پر کاربردترین، به روزترین و ارزانترین شیوه های بسته بندی، انتقال و جابجایی قیر که مخصوصا در بحث صادرات قیر مایع و جامد به شدت مورد استقبال قرار گرفته است، جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ است. جامبو بگ قیر، در واقع یک کیسه دو لایه است که جنس لایه خارجی از خانواده گونی و با پایه پلی پرو پیلن است و لایه داخلی یک نایلون با شیوه تولید نانو می باشد که قابلیت تحمل درجه حرارت بالاتری نسبت به نایلون معمولی را دارد.

[caption id="attachment_1116" align="alignnone" width="203"]بیگ بگ قیر جامبو بگ قیر[/caption]

 

راهنمای خرید جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ

نکات مهم در خرید جامبو بگ قیر که باعث ایجاد تنوع و دسته بندی در آنها نیزشده است:

دمای داخل جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ

یکی از نکات مهم در خرید جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ دمای قیر در حال ریختن در جامبو بگ می باشد. این دما باید کنترل شده و در محدوده ای قابل تحمل جامبو بگ قیر باشد، که معمولا به عنوان دمای کاری در مشخصات جامبوبگ از طرف تولید کننده اعلام می شود می شود.

اما یک نکته در اعلام این درجه وجود دارد و آن این است که دمایی که تولید کننده به عنوان دمای کاری اعلام می کند، دمایی قیری است که از مرکز نازل تخلیه در حال فرو ریختن در داخل بیتو بگ می باشد، که معمولا اندازه گیری دقیق آن کار ساده ای نیست و مستلزم صرف هزینه های زیادی است. زیرا دمای لایه قیری که از مرکز نازل در حال ریختن می باشد، معمولا با دمای قیری که در اطراف لوله یا نازل در حال عبور است متفاوت است.

و این تفاوت بسته به طول مسیر می تواند از ۵ درجه تا ۲۰ درجه اختلاف در نقاط مختلف قیر در حال عبور در یک مقطع، باشد. که این را باید در دمای پر کردن پلی بگ در نظر گرفت.

[caption id="attachment_1117" align="alignnone" width="300"] بیگ بگ قیر[/caption]

روش های اندازه گیری دما قیر

در هنگامی که جامبو بگ قیر را می خواهند پر کنند، معمولا از دما سنج های پرتابل و لیزری یا به اصطلاح تفنگی برای خواندن دمای قیر استفاده می کنند. در این شیوه معمولا سطح خارجی قیر در حال عبور خوانده می شود و عدد به دست آمده، دمای واقعی قیر نیست.

یا در شیوه هایی اندازه گیری دمای قیر، که در آن در یک مسیر صاف از عبور قیر از چند سنسور دمایی با فاصله کم یا در مسیر بدون اعواجاج و ایجاد پستی بلندی در مسیر عبور قیر انجام می شود، اعداد بدست آمده از دما حتی اگر میانگین چند سنسور دما باشد، اعداد واقعی و درستی نیستند.

این شیوه ها، روش های درستی برای خواندن دمای قیر نیستند و در واقع دمایی که شما از قیر می خوانید، دمای واقعی قیر نیست چون قیر ماده ای با خاصیت لایه ای در بحث دمایی می باشد. یعنی لایه های متفاوت، در یک مسیر یکسان، و با شعاع های متفاوت، دارای دماهای متفاوتی هستند.

قیمت فروش و مشخصات فنی پلی بگ یا بیتو بگ یا جامبو بگ قیر

ساده ترین شیوه این است که شما دمای قیر در حال ریزش از نازل را اندازه گیری کنید و این دما را به گونه ای تنظیم کنید که به صورت میانگین ۱۵ تا ۲۰ درجه از دمای کاری اعلام شده از طرف تولید کننده جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ کمتر باشد.

در این صورت مشاهده خواهید کرد که جامبو در حال پر کردن و بارگیری دچار ترکیدگی و سایر مسائل نمی شود. و همچنین در حال حمل و حتی زیر آفتاب حالت خود را از دست نمی دهد و کج نمی ایستد.

اغلب توزیع کنندگان قیر فکر می کنند که قیر ریختن در جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ باید با همان شیوه و دما سابق در پرکردن بشکه باشد. در شیوه های قبلی حمل قیر با بشکه فلزی یا سایر روش ها، دما قیر در حال تخلیه در بشکه هر چقدر بالا تر بود قیر رقیق تر بود و بشکه با سرعت بیشتر پر می شد.

ولی پر کردن پلی بگ در دما مجاز، یک فاکتور مهم است. در جامبو بگ قیر هر چقدر این دما پایین تر باشد و پلی بگ با دمای کمتر و با زمان بیشتر پر شود شرایط مساعدتری حاصل خواهد شد. این شیوه پر کردن جامبو بگ قیر، هم درسلامت بیتو بگ در هنگام پر شدن و بارگیری تاثیر مثبت تری دارد، هم در هنگام بار بری و حمل و نقل وقتی در معرض آفتاب قرار می گیرد گونی به اصطلاح وا نمی دهد و کج نمی ایستد.

به چه دلیل جامبو بگ قیر جایگزین بشکه های فلزی و سنگین و گران قیمت می شود؟

به علت موراد زیر دیگر از بشک های فلزی برای حمل و نقل و صادرات قیر استفاده نمی شود.

 • دمای آماده سازی و پر کردن جامبو بگ بسیار کمتر از بشکه می باشد، که باعث صرفه جوی در انرزی گرمایی و آهن بر کار رفته در بشکه می شود.
 • حمل و نقل جامبوبگ قیر بسیار راحتر از بشکه قیر می باشد.
 • در هنگام تخلیه بشکه قیر باید دوباره قیر را حرارت داد ولی در جامبوبگ قیر فقط کافی است لایه خارجی جامبوبگ قیر را که همان گونی می باشد را پاره کرد و جامبوبگ قیر را با نایلون در کوره مذاب انداخت.


به همین دلیل امروزه می بینید که خیلی از کشورهایی که در آنها مصرف انرژی مدیریت شده است از ورود قیر به کشورشان با بشکه و سایر روش ها جلوگیری می کنند. و فقط قیر را در جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ می پذیرند. قیرهایی که با جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ معمولا به فروش میرسند با دمایی از ۷۰ درجه سانتی گراد تا ۱۱۰ درجه ماکزیمم پر شده اند. و بعد از حمل و نقل در محل استفاده معمولا رو کش گونی آنها را از یک طرف پاره می کنند. و قیر را با نایلون در کوره ذوب پرتاب می کنند. نایلون مذکور در دمای حدود ۱۴۰ درجه در قیر ذوب شده و چون جنس و پایه اصلی نایلون نانو، خود از جنس مواد نفتی و قیر بوده است در آنالیز مواد قیر معمولا تغییرات خارج از بازه ایجاد نمی کنند.

گونی خارجی هم در دمای ۲۷۰ درجه ذوب می شود ولی معمولا این تیپ مواد باعث تغییر آنالیز قیر شده و معمولا در کوره های ذوب قیر، قیر حمل شده با پلی بگ را با گونی آن در داخل کوره پرتاب نمی کنند. در مواردی دیده شده برخی توزیع کنندگان برای کاهش هزینه حمل در گونی بدون نایلون قیر را ریخته و در هنگام انداختن در کوره کونی را از قیر جدا می کنند که این شیوه به خاطر غیر اصولی بودن برای موارد حساس توصیه نمی شود. پس بهترین شیوه کنترل دما در پر کردن جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ، استفاده از دمای حدود ۱۵ درجه کمتر از دمای اعلام شده از طرف تولید کننده جامبو بگ قیر به عنوان دمای کاری می باشد.

ظرفیتهای جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ

جامبو بگ قیر را معمولا در ظرفیت های ۲۵۰ کیلو گرم و ۱ تن تولید می کنند که در کشور ما متعارف به صورت ۱ تن و با ابعاد حدودی زیر تولید می شود.

 • ۱۱۰*۹۰*۹۰
 • ۱۱۰*۱۰۰*۱۰۰
 • ۱۰۰*۱۱۰*۱۱۰
 • ۱۲۰*۱۰۰*۱۰۰

  لازم به ذکر است که ابعاد جامبو بگ قیر ۲۵۰ کیلو گرمی یا ۳۰۰ کیلو گرمی نیز۹۰*۵۰*۵۰می باشد.


[caption id="attachment_1118" align="alignnone" width="300"]بیگ بگ قیر + جامبو بگ قیر بیگ بگ قیر + جامبو بگ قیر[/caption]

ظاهر و نحوه ایستادن و حمل جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ

شکل ظاهری پلی بگ به دلیل کمک به ایستایی بهتر و پاره ای از مسائل اقتصادی دارای انواع متفاوتی می باشد.

 • مدل مکعبی یا پاکتی که در نمونه ۲۵۰ کیلویی معمولا مورد استفاده قرار می گیرد.
 • مدل مکعبی ۱ تن که معمولا دارای قیمت مناسب تر و به اصطلاح بازاری تر طراحی شده اند. و معمولا بعد از پر کردن آنها در یک قالب، بهتر است که آنها را حداقل برای زمان یک ساعت در استخر آب پرتاب کننده تا به حالت قالب خودش را بگیرد و محکم شود.
 • مدل سوم مدل تسمه دار (که دارای یک چهار چوب آهنی در اطراف هر جامبو بگ قیر می باشد) که این چهار چوب ساخته شده با تسمه به ایستایی بهتر و حمل بدون دردسر در مناظق با شدت آفتاب بالاتر در فصول گرم سال کمک می کند و دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر مدل ها می باشد.
 • مدل ذوزنقه ای که در حال حاظر ضمن حفظ استاندارد ایستایی مناسب دارای قیمت قابل توجیه نسبت به مدل تسمه ای را دارا می باشد.

لازم به ذکر است که گروه بازرگانی ایندا پک دارای توانایی تولید و عرضه انواع مدل های قید شده جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها را، در سریع ترین زمان ممکن و بر اساس استاندارد های لازم در این خصوص دارا می باشد.

جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ های تولیدی در ایندا پک به تیپ های زیر در دسترش می باشد.

ردیفکد محصولتوضیحاتابعاد
۱JP-1T-C60پلی بگ مکعبی با ظرفیت ۱ تن و دمای کاری ۶۰ درجه۱۲۰*۹۰*۹۰
۲JP-1T-C75پلی بگ مکعبی با ظرفیت ۱تن و دمای کاری ۷۵ درجه۱۰۰*۱۰۰*۱۰۰
۳JP-1T-T95پلی بگ مکعبی با ظرفیت ۱ تن و دمای کاری ۹۵ درجه۱۲۰*۱۰۰*۱۰۰
۴JP-1T-C75Tپلی بگ مکعبی با ظرفیت ۱تن و دمای کاری ۷۵ درجه با تسمه آهنی۱۰۰*۱۰۰*۱۰۰

نحوه چیدمان جامبو بگ قیر یا پلی بگ یا بیتو بگ در کانتینر های ۲۰ و ۴۰ فوتی

کانتینر ۲۰ فوتی صادرات قیر با جامبو بگ

کانتینر ۲۰ فوتی صادرات قیر با جامبو بگ


کانتینر ۴۰ فوتی صادرات قیر با جامبو بگ

کانتینر ۴۰ فوتی صادرات قیر با جامبو بگ


شماره های تماس:
 

09353011035 تلگرام
09107426073

حسین پور مهربانی

ایمیل:p30farsi1@gmail.com

]]>
بیگ بگ 8 بند و جامبو بگ نو 2019-12-20T09:53:12+01:00 2019-12-20T09:53:12+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/43 وحید حسین پور مهربانی  خرید بیگ بگ و جامبو بگ 2 تنی[caption id="attachment_1021" align="alignnone" width="300"] بیگ بگ نو[/caption]تست و بارگیری جامبو بگ تولیدی شرکت گلگشت سهند و ساوالان توسط لیفتراک بیگ بگ درجه ۱ میباشد و صادراتی این بیگ بگ دارای 8 تسمه 6 سانتی متری برای استحکام بالا میباشد زیرا جامبو بگ هایی که بالای 1 تن بارگیری میشوند باید تسمه هایی با عرض 6 سانت یا بالاتر از ان داشته باشند.جامبو بگ از پارچه ای به گرماژ 160 تا 200 گرم ظبق سفارش مشتری عزیز تولید میشود.۰۹۳۵۳۰۱۱۰۳۵۰۹۱۰۷۴۲۶۰۷۳۰۲۱۳۳۴۰۱۴۰۰  

خرید بیگ بگ و جامبو بگ 2 تنی

[caption id="attachment_1021" align="alignnone" width="300"]جامبو بگ نو و دست دوم بیگ بگ نو[/caption]

تست و بارگیری جامبو بگ تولیدی شرکت گلگشت سهند و ساوالان توسط لیفتراک بیگ بگ درجه ۱ میباشد و صادراتی

 

این بیگ بگ دارای 8 تسمه 6 سانتی متری برای استحکام بالا میباشد زیرا جامبو بگ هایی که بالای 1 تن بارگیری میشوند باید تسمه هایی با عرض 6 سانت یا بالاتر از ان داشته باشند.

جامبو بگ از پارچه ای به گرماژ 160 تا 200 گرم ظبق سفارش مشتری عزیز تولید میشود.

۰۹۳۵۳۰۱۱۰۳۵

۰۹۱۰۷۴۲۶۰۷۳

۰۲۱۳۳۴۰۱۴۰۰

]]>
بارگیری جامبو بگ و بیگ بگ در معدن 2019-12-04T20:51:21+01:00 2019-12-04T20:51:21+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/42 وحید حسین پور مهربانی بارگیری جامبو بگ و بیگ بگ در معدنبارگیری جامبو بگ  و بیگ بگ های های درجه1 و ابتکاری شرکت گلگشت سهند و ساوالان که تحمل وزن بالای 1/5 تن را دارا میباشد. بدون پارگی در فشار ناشی از بار و تیزی سنگ های برندهفیلم بارگیری زیر مطلب : افتخاری دیگر از گروه تولیدی گلگشت سهند و ساوالان  بارگیری جامبو بگ و بیگ بگ در معدن

بارگیری جامبو بگ  و بیگ بگ های های درجه1 و ابتکاری شرکت گلگشت سهند و ساوالان که تحمل وزن بالای 1/5 تن را دارا میباشد. بدون پارگی در فشار ناشی از بار و تیزی سنگ های برنده

فیلم بارگیری زیر مطلب :

 

افتخاری دیگر از گروه تولیدی گلگشت سهند و ساوالان

 

]]>
جامبو بگ و بیگ بگ دست دوم درکنترل آب و سیلاب 2019-04-03T11:27:05+01:00 2019-04-03T11:27:05+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/40 وحید حسین پور مهربانی نقش کیسه های جامبو بگ و بیگ بگ درکنترل آب و سیلابکیسه های بیگ بگ ( که به عنوان کیسه های بزرگ شناخته میشوند) می توانند برای ذخیره و حمل انواع محصولات و مواد معدنی مورد استفاده قرار گیرند.شایعترین روش برای کنترل سیلاب ، سد بتنی است، اما اخیرا راهی بهتر و کارآمد تر برای محافظت سریع در برابر سیل ابداع شده.کیسه های بیگ بگ نه تنها برای حمل و نگهداری محصولات صنعتی قابل استفاده هستند، بلکه برای کنترل اضطراری آب و ایجاد سدهای موقت نیز قابل استفاده میباشند. اجازه دهید بعضی نقش کیسه های جامبو بگ و بیگ بگ درکنترل آب و سیلاب

کیسه های بیگ بگ ( که به عنوان کیسه های بزرگ شناخته میشوند) می توانند برای ذخیره و حمل انواع محصولات و مواد معدنی مورد استفاده قرار گیرند.

شایعترین روش برای کنترل سیلاب ، سد بتنی است، اما اخیرا راهی بهتر و کارآمد تر برای محافظت سریع در برابر سیل ابداع شده.
کیسه های بیگ بگ نه تنها برای حمل و نگهداری محصولات صنعتی قابل استفاده هستند، بلکه برای کنترل اضطراری آب و ایجاد سدهای موقت نیز قابل استفاده میباشند. 
اجازه دهید بعضی از شرایط را بررسی کنیم که نشان میدهد میتوان کیسه های جامبو بگ را برای کنترل سیل و ساخت سدها موقت استفاده نمود .

نامناسب بودن کیسه های کوچک درکنترل سیل
به طور سنتی، انبوهی از کیسه های ماسه ای 40 تا 50 کیلویی را میتوان  برای کنترل سیل های اضطراری مورد استفاده قرارداد اما به دلیل کوچک بودن و زمان بر بودن پر کردن انها این کیسه ها را از گزینه های ما خارج میکند ، اما استفاده از کیسه های جامبو بگ در حال حاضر یکی از بهترین روش ها در کنترل سیلاب شناخته شده است .


[http://www.aparat.com/v/tysO4]


فواید استفاده از کیسه های جامبو بگ و بیگ بگ


1. کیسه های جامبو بگ 100% پلی پروپیلن

2. دارای uv400 برای جلوگیری از پوسیدگی از نور خورشید

3. قابل استفاده در تعداد دفعات بالا

4. دارای 4 تسمه مقاوم و ستون وار برای ایستا نگه داشتن جامبو

5. ریز بافت بودن و عدم نفوذ آب به داخل کیسه

6. سریع العمل , کارآمد و سرعت بالا در پر شدن

7. سنگین بودن کیسه (1200 کیلو گرم) = عدم جابجایی توسط سیل

8. پوشش دادن مناطق وسیع و گسترده

9. هزینه کم و راندمان بالا

بیگ بگ و جامبو بگ تخصص ماست.

شرکت گلگشت سهند و ساوالان 
وحید حسین پور مهربانی
09107426073 _ 09353011035
www.bigbagi.ir

]]>
خرید کیسه جامبو بگ و بیگ بگ دست دوم ۱ تنی 2019-04-03T11:18:11+01:00 2019-04-03T11:18:11+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/39 وحید حسین پور مهربانی جامبو بگ دست دومفایل ویدیو جامبو بگVID_20190403_151321دریافت [فونت] ایران سن‌سریف نازک ایران سن‌سریف معمولی ایران سن‌سریف ضخیم نسیم کودک یکان Tahoma Arial Courier New Georgia Times New Roman Verdana Impact Wingdings [اندازه] 1 2 3 4 5 6 7 جامبو بگ دست دوم

فایل ویدیو جامبو بگ

Smile
clean word remove format superscript Subscript Cut Copy Paste Horizontal Rule Ordered List Unordered List Outdent Indent Insert Link Remove Link
Undo Redo Bold Italic Underline strikethrough Align Right Center چینش چپ Justify Full Justify Full Justify Full
Text Color
Background Color
Add Image
Insert Table
Insert Aparat
]]>
FIBCs، کیسه های بزرگ، کیسه Jumbo و کیسه های بیگ بگ و جامبو بگ 2019-01-30T16:34:00+01:00 2019-01-30T16:34:00+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/38 وحید حسین پور مهربانی جامبو بگ و بیگ بگ مقاوم FIBCs، کیسه های بزرگ، کیسه JumboPoly Bag Packaging یک شرکت جوان در حال ظهور است که عمدتا در صنعت بسته بندی FIBCs فعالیت دارد. پلی کی کیسه بسته بندی تامین کننده محصولات گسترده ای از قبیل کیسه های بزرگ (کیسه های فله / Jumbo)، کیسه های پلی پروپیلن کوچک، بلوک کیسه های PP پایین و پارچه PP برای صنایع مختلف است. بسته بندی پلی کیسه رشد سریع خود را به یک فلسفه اثبات شده از سطح خدمات بالا و چرخش سریع در زمان تحویل. بسته بندی پلی کیسه ارائه طیف گست

جامبو بگ و بیگ بگ مقاوم 

FIBCs، کیسه های بزرگ، کیسه Jumbo

Poly Bag Packaging یک شرکت جوان در حال ظهور است که عمدتا در صنعت بسته بندی FIBCs فعالیت دارد. پلی کی کیسه بسته بندی تامین کننده محصولات گسترده ای از قبیل کیسه های بزرگ (کیسه های فله / Jumbo)، کیسه های پلی پروپیلن کوچک، بلوک کیسه های PP پایین و پارچه PP برای صنایع مختلف است.

 

بسته بندی پلی کیسه رشد سریع خود را به یک فلسفه اثبات شده از سطح خدمات بالا و چرخش سریع در زمان تحویل.

 

بسته بندی پلی کیسه ارائه طیف گسترده ای از محصولات FIBCS، از جمله 1-2 حلقه، 4 حلقه U پنل، 4 + 1 ساخت، Q-Bag، و غیره. این محدوده شامل چاپ / بدون چاپ و با / بدون خطوط پوشش PE / Inner (قسمت لوازم جانبی را ببینید) از تمام تنظیمات.

 

سیاست اصلی ما این است که طیف گسترده ای از کیسه های بزرگ و سایر محصولات بسته بندی برای هر برنامه به مشتریان ما در سراسر جهان است.

 

ماموریت ما این است که به سادگی ارائه بهترین کیفیت در همه چیزهایی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم. این که آیا FIBC یا دیگر محصولات و خدمات به پایان رسیده است، ما تلاش می کنیم که انتظارات مشتری را برآورده کنیم و از آنها فراتر برویم. قدرت و قابلیت اطمینان ما در بازار از درک ما و وفاداری به کیفیت و خدمات می آید. ما همیشه از نگرش مثبت و سازنده ما، ارائه راه حل های جایگزین برای مشتریان افتخار می کنیم.

شماره های تماس:
 

09353011035 تلگرام
09107426073

حسین پور مهربانی

ایمیل:p30farsi1@gmail.com

 

]]>
جامبو بگ و بیگ بگ 2019-01-30T15:39:27+01:00 2019-01-30T15:39:27+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/37 وحید حسین پور مهربانی نحوه دوخت جامبو بگ وبیگ بگ[https://www.aparat.com/v/SL4or]شماره های تماس: 09353011035 تلگرام09107426073حسین پور مهربانیایمیل:p30farsi1@gmail.com  نحوه دوخت جامبو بگ وبیگ بگ


[https://www.aparat.com/v/SL4or]


شماره های تماس:
 

09353011035 تلگرام
09107426073

حسین پور مهربانی

ایمیل:p30farsi1@gmail.com

 

]]>
خرید وفروش کیسه های بیگ بگ و جامبو بگ نو و دست دوم ( در حد نو) 2017-06-13T15:15:13+01:00 2017-06-13T15:15:13+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/35 وحید حسین پور مهربانی مزایای استفاده از جامبوبگ عدم افت بارسهولت در جابجایی توسط لیفتراک و جرثقیل و مانند آنحمل سریع و آسان بسته هاامکان حمل با تریلرهای بدون سقف و حفاظصرفه جویی در هزینه های بسته بندی و حمل و نقلایمنی مواد در برابر رطوبت و مانند آنامکان نگهداری مواد در کنار یکدیگر در انبارصرفه جویی از نظر اشغال فضای انبارموجودی گیری راحت و فوریامکان استفاده مجدد از کیسه هاایمنی و سهولت در بارگیریشماره های تماس: 09353011035 تلگرام09107426073حسین پور مهربانیایمیل:p30farsi1@gmail.com 

مزایای استفاده از جامبوبگ

 

 • عدم افت بار
 • سهولت در جابجایی توسط لیفتراک و جرثقیل و مانند آن
 • حمل سریع و آسان بسته ها
 • امکان حمل با تریلرهای بدون سقف و حفاظ
 • صرفه جویی در هزینه های بسته بندی و حمل و نقل
 • ایمنی مواد در برابر رطوبت و مانند آن
 • امکان نگهداری مواد در کنار یکدیگر در انبار
 • صرفه جویی از نظر اشغال فضای انبار
 • موجودی گیری راحت و فوری
 • امکان استفاده مجدد از کیسه ها
 • ایمنی و سهولت در بارگیریشماره های تماس:
 

09353011035 تلگرام
09107426073


حسین پور مهربانی

ایمیل:p30farsi1@gmail.com

 ]]>
خرید و فروش کیسه جامبو بگ،بیگ بگ 2017-06-13T14:54:56+01:00 2017-06-13T14:54:56+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/34 وحید حسین پور مهربانی      [http://www.aparat.com/v/2IhRY]دانلود و مشاهده فیلم کیسه ها  و نحوه بارگیری کیسه  1[http://www.aparat.com/v/uqAw6]دانلود و مشاهده فیلم کیسه ها  و نحوه بارگیری کیسه  2     بیگ بگ و جامبو بگ &جامبو بگ 1 تنی دست دو

 

بیگ بگ و جامبو بگ &جامبو بگ 1 تنی دست دو

 

بیگ بگ و جامبو بگ &جامبو بگ 1 تنی دست دو

بیگ بگ و جامبو بگ &جامبو بگ 1 تنی دست دو

 

[http://www.aparat.com/v/2IhRY]

دانلود و مشاهده فیلم کیسه ها  و نحوه بارگیری کیسه  1

[http://www.aparat.com/v/uqAw6]

دانلود و مشاهده فیلم کیسه ها  و نحوه بارگیری کیسه  2

 

 

]]>
بیگ بگ و جامبو بگ دست دوم 2017-02-27T07:07:22+01:00 2017-02-27T07:07:22+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/33 وحید حسین پور مهربانی جامبو بگ و بیگ بگ برای حمل تمامی موارد و کالاهای صنعتی معدنی اععم ازذغال سنگکود اورهکود گوگرد باریت ...مورد استفاده قرار میگیرد و شرکت مفتخر است با تمامی شرکت های ایرانی و خارجی قرار داد های طولانی مدت بسته و کیسه های این شرکت ها ی عزیز را با بهترین کیفیت ممکن و نازل ترن قیمت تامین میکند.شماره های تماس: 09353011035 تلگرام09107426073حسین پور مهربانیایمیل:p30farsi1@gmail.com 

بیگ بگ و جامبو بگ & جامبو بگ یک تنی

جامبو بگ و بیگ بگ برای حمل تمامی موارد و کالاهای صنعتی معدنی اععم از

ذغال سنگ

کود اوره

کود گوگرد 

باریت 

...

مورد استفاده قرار میگیرد و شرکت مفتخر است با تمامی شرکت های ایرانی و خارجی قرار داد های طولانی مدت بسته و کیسه های این شرکت ها ی عزیز را با بهترین کیفیت ممکن و نازل ترن قیمت تامین میکند.


شماره های تماس:
 

09353011035 تلگرام
09107426073

حسین پور مهربانی

ایمیل:p30farsi1@gmail.com

 
]]>
بیگ بگ و جامبو بگ یک تنی 2017-02-14T18:02:08+01:00 2017-02-14T18:02:08+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/32 وحید حسین پور مهربانی در قرن 21 که قرن سرعت است تجارت نیز باید با سرعت و عدم تلف کرد وقت صورت گیردجامبو بگ و بیگ بگ وسیله ای هست که در عین راحت کردن حمل و نقل سرعت نیز به آن بخشیده استامروزه به حمدالله تمامی مصرف کننده های بیگ بگ و جامبو بگ از کیسه های شرکت گلگشت برای حمل سریع و تضمین شده استفاده میکنند.زیرا:1:قیمت پایین 2:کیفت بسیار بالا3:تضمین کیسه4: 15 سال سابقه درخشانشماره های تماس: 09353011035 تلگرام09107426073حسین پور مهربانیایمیل:p30farsi1@gmail.com   

bnr_vizon.jpg (600×400)

در قرن 21 که قرن سرعت است تجارت نیز باید با سرعت و عدم تلف کرد وقت صورت گیرد

جامبو بگ و بیگ بگ وسیله ای هست که در عین راحت کردن حمل و نقل سرعت نیز به آن بخشیده است

امروزه به حمدالله تمامی مصرف کننده های بیگ بگ و جامبو بگ از کیسه های شرکت گلگشت برای حمل سریع و تضمین شده استفاده میکنند.

زیرا:

1:قیمت پایین 

2:کیفت بسیار بالا

3:تضمین کیسه

4: 15 سال سابقه درخشان


شماره های تماس:
 

09353011035 تلگرام
09107426073

حسین پور مهربانی

ایمیل:p30farsi1@gmail.com

 

 

 


]]>
کیسه بیگ بگ و جامبو بگ 8 بند 2017-02-14T17:51:32+01:00 2017-02-14T17:51:32+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/31 وحید حسین پور مهربانی کیسه های بیگ ببگ و جامبو بگ 8 بند این کیسه ها جامبو بگ برای بار های بسیار سنگینی که موقع بارگیری شکم داده و در بارگیری و حمل نقل مشکل ایجاد میکنند استفاده میگردد.که بیگ بگ 4 بند این قابلیت را ندارد.شرکت گلگشت به حمدالله توانایی تولید این کیسه ها باکیفیت گلدسکرت آلمان را داراست و تمامی بارهای صادراتی  که از کشور غزیزمان به سایر کشور ها صادر میشوند را ساپورت میکند.شماره های تماس: 09353011035 تلگرام09107426073حسین پور مهربانیایمیل:p30farsi1@gmail.com   

8bn.jpg (600×400)

کیسه های بیگ ببگ و جامبو بگ 8 بند 

این کیسه ها جامبو بگ برای بار های بسیار سنگینی که موقع بارگیری شکم داده و در بارگیری و حمل نقل مشکل ایجاد میکنند استفاده میگردد.

که بیگ بگ 4 بند این قابلیت را ندارد.

شرکت گلگشت به حمدالله توانایی تولید این کیسه ها باکیفیت گلدسکرت آلمان را داراست و تمامی بارهای صادراتی  که از کشور غزیزمان به سایر کشور ها صادر میشوند را ساپورت میکند.شماره های تماس:
 

09353011035 تلگرام
09107426073

حسین پور مهربانی

ایمیل:p30farsi1@gmail.com

 

 

 

]]>
بیگ بگ و جامبو بگ 1 تنی یک سر قیف و ته بسته 2017-02-14T17:33:10+01:00 2017-02-14T17:33:10+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/30 وحید حسین پور مهربانی بیگ و جامبو بگ 1 سرقیف ریز بافت و دارای uv 400 ابعاد 95*95*11095*95*12095*95*13095*95*150بیگ بگ و جامبو بگ 1 تنی و 2 تنیتولید خاص برای مشتریان خاصی مثل شما عزیزانقیمت پایین و کفیت بسیار بالای محصولات ما نشانگر مشتری مداری شرکت ماست.شماره های تماس: 09353011035 تلگرام09107426073حسین پور مهربانیایمیل:p30farsi1@gmail.com   1ghi.jpg (600×400)

2gh2.jpg (600×400)


بیگ و جامبو بگ 1 سرقیف ریز بافت و دارای uv 400 

ابعاد 

95*95*110

95*95*120

95*95*130

95*95*150

بیگ بگ و جامبو بگ 1 تنی و 2 تنی

تولید خاص برای مشتریان خاصی مثل شما عزیزان

قیمت پایین و کفیت بسیار بالای محصولات ما نشانگر مشتری مداری شرکت ماست.شماره های تماس:
 

09353011035 تلگرام
09107426073

حسین پور مهربانی

ایمیل:p30farsi1@gmail.com

 

 

]]>
جامبو بگ و بیگ بگ 1 تنی صادراتی 2016-06-30T11:12:46+01:00 2016-06-30T11:12:46+01:00 tag:http://bigbagiran.mihanblog.com/post/28 وحید حسین پور مهربانی توضیحات مربوط به کیسه های بالابارگیری جامبو بگ ها به مقصد ترکیه sa2.jpg (400×400)

sa4.jpg (400×400)

توضیحات مربوط به کیسه های بالا

بارگیری جامبو بگ ها به مقصد ترکیه]]>